Samsun Halı Yıkama

Samsun

Samsun Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Atakum Canik İlkadım
Samsun

Wash Palace


Samsun Halı Yıkama

Samsun Halı yıkama sektöründe çok büyük hareketlilik yaşanıyor. Birçok firma kendisine sektörde yer edinmiş durumdayken, profesyonel anlamda çalışma yürüten firmalar geri planda kalarak, yeni çıkan ve çok ucuza kalitesiz hizmet veren firmalar ön planda kalmaktadır.

Ucuz fiyatlara veya internet üzerinden temin edilen fotoğraflarla basılan afişlere aldanan Samsun halkı, evin en değerli dekorasyonları arasında yer alan halılarını emanet etmektedir ve bu emanetin ardından ise, halılarını yıpranmış, rengi solmuş, kirlenmiş, zedelenmiş ve hasar almış bir şekilde teslim almaktadır.

Samsun halı yıkama sektöründe Türkiye’de Samsun’a denk olan şehirlere kıyasla, çok daha fazla firma bulunmaktadır. Her şehirde %75 ila 80 arası olan kalitesiz hizmet veren firmalar Samsun halı yıkama sektörü dahilinde %90’lara kadar çıkmaktadır.

Profesyonel anlamda hizmet veren firmaların çok az sayıda yer aldığı Samsun sınırları içerisinde Halitemizlemeciler.com olarak sizler için gerekli denetimler sonucunda bulunan Profesyonel halı yıkama firmalarını paylaşıp, sizlerin en değerli eşyalarınız arasında yer alan halılarınızı güvenilir ellere teslim etmenizde aracı olarak ön plana çıkıyoruz.

Bu çerçeve de her türlü güveni sağlıyor, halılarınızı garantili bir şekilde yıkayıp, herhangi bir sorun meydana geldiği takdirde hakemlik yapmaktan kendimizi geri çekmeyip, firmalarla yaptığımız anlaşma gereği sorununuzu olumlu yönden çözmeden asla sizlere yüz çevirmiyoruz.

Hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınıza her türlü garantiyi sağlamakta olan kuruluşumuz Halitemizlemeciler.com, bünyesinde sadece profesyonel anlamda hizmet veren ve kesinlikle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmaları barındırmaktadır.

Halılarınıza kaliteli hizmet ve gerçek temizlik uygulanması açısından bünyemizde yer edinmiş olan söz konusu Samsun halı yıkama fabrikaları, uzman kadrosu, profesyonel çalışma prensibi, çağın gerektirmiş olduğu gerek halı yıkama makinaları, gerek kurutma makinaları, çok büyük alana sahip açık ve kapalı alanlarıyla, kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Her türlü sorun, talep, istek, şikayetlerinizde kuruluşumuz olan Halitemizlemeciler.com’a ulaşabilir ve 7 gün 24 saat boyunca destek alabilirsiniz. Bu sonuçta firmalardan bir şikayetiniz olduğu takdirde, tarafımızca firma uyarılmaktadır eğer bu şikayet mağduriyetle sonuçlanıyorsa, firmaya yaptırım uygulanıp, sözleşme ve anlaşma karşılıklı olarak fesih edilmektedir.

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN