Sakarya Halı Yıkama

Sakarya

Sakarya Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Adapazarı Erenler Serdivan

Sakarya Halı Yıkama

Sakarya halı yıkama sektörü dahilinde her geçen gün halı yıkama firması sayısında artış yaşanabilmektedir. Ortalama olarak her 2 günde bir her kapının önüne bir Sakarya halı yıkama firması broşürü koyulmaktadır. Bu broşürlerde belirtilen fiyatlar metrekaresi 2,5 TL civarlarındadır. Fakat olaya geniş bir pencereden bakıldığında, bu sektörde her türlü tasarruf yapılsa bile 2.5 TL’ye kar edilemeyeceği açık bir şekilde ortadadır. Kar edilmesi için hizmet kalitesini en düşüğe indirmek, bir halı yıkanan suyla bir daha halı yıkamak gerekmektedir.

Bundan dolayı genel olarak ucuza yıkattığınız halılar, kirli gelmektedir. Fakat bu da demek olmuyorki, halılarınızı pahalı fiyatlara yıkatın, pahalı olan firmalar temizlikte ileri gelmektedir diye. Bu ikilemde kesinlikle firmaların ne denli güvenilir olduğu tartışılır, bizde bu yüzden Halitemizlemeciler.com olarak sizler için sizlere vakit kaybettirmeden, aklınızda bir gram soru işareti bırakmadan Sakarya halı yıkama fabrikaları arasından profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmaları derledik.

Firmaları 30 günlük deneme sürecine tabi tutuyoruz, ardından ise gerekli standartları karşılayıp karşılamamasına göre bir çeşit puan kartelası oluşturuyoruz. Baraj puanı geçen firmaları sitemizde sizlerin karşısına çıkarıyoruz, geçemeyen firmalara ise öneriler başlığı altında bir makale sunarak,  bu standartlara uyduğu takdirde, bünyemizde yer alabileceğini belirtiyoruz.

Türkiye üzerinde halı yıkama sektöründe pek çok halı yıkama fabrikası bulunsa da, profesyonel anlamda bu işi yapan firma ve fabrika sayısı çok azdır, her şehirde en fazla 10 tane yer almaktadır ve bununla birlikte bu firmalar %0 mağduriyet yaşatmaktadır.

Bizde mağduriyet oranını düşürmek ve müşterilerin yüzünü güldürebilmek amacıyla Halitemizlemeciler.com kuruluşumuzun temellerini atıp, Sakarya halı yıkama sektörü dahilinde bulunan Profesyonel Sakarya Halı Yıkama fabrikalarını sizler için bünyemizde, çok büyük uğraşlar sonucunda topladık.

Sizler de sitemizde yer alan tüm Sakarya halı yıkama fabrikalarına gözünüz kapalı bir şekilde güvenebilir ve dekorasyonların ilk sırasında gelen, aynı zamanda evin gözbebekleri arasında yer alan halınızı teslim edebilirsiniz. Teslim etiğiniz saniye itibarıyla bize bildirilmektedir ve siz geri teslim alana kadar işleyen süreci canlı bir şekilde sistem üzerinden bizlere aktarılmaktadır.

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN