Malatya Halı Yıkama

Malatya

Malatya Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Battalgazi Yeşilyurt

Malatya Halı Yıkama

Malatya halı yıkama sektöründe, halı yıkama fabrikası olmayan fakat kendine yer edinen kuruluşumuz olan Halitemizlemeciler.com’un tek amacı, siz değerli ziyaretçilerimiz için Malatya halı sektörü içerisinde bulunan, detaylı, hassas, kaliteli çalışmalar yürüten profesyonel halı yıkama firmalarını bir araya getirmektir.

Birçok denetim, inceleme ve gözlemlerin gerçekleştirilmesinin hemen ardından, Malatya halı yıkama fabrikaları arasından profesyonel anlamda çalışma yürüten, istihdamında genel olarak uzman kadro bulunduran ve aynı zamanda çağın gerektirdiği son teknoloji ürünlerle hizmet veren firmalar, Halitemizlemeciler.com bünyesinde yer almaktadır.

Halitemizlemeciler.com’un standartları çerçevesinde hizmet vermeyen, hatta 1 standardı bile yerine getiremeyen firmalar, sitemiz bünyesinde yer almamakla birlikte, gerekli düzenlemeleri ve standartları yerine getirdiği takdirde sitemizde yer alabilmektedir. Bunun karşısında ise eğer Malatya halı yıkama fabrikaları bünyemizde yer alıyorsa ve bünyemizde yer aldıktan sonra, başvuru aşamasında uyduğu standartları bozmuşsa, gerekli yaptırımlar uygulanır ve süresiz olarak sitemizden uzaklaştırılmaktadır.

Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı %1’lik mağduriyet yaşama olasılığınız karşınızda 2 muhatabınız bulunmaktadır. İlk muhatabınız olan kuruluşumuz Halitemizlemeciler.com sizlerin mağduriyetinin giderilmesi için elinden geleni yaparken aynı zamanda 2. Muhatabınız kesinlikle sitemiz bünyesinden bulmuş olduğunuz Malatya halı yıkama fabrikası olacaktır.

Eğer sitemizden Malatya halı yıkama fabrikasına ulaştıysanız ve halınızı teslim ettiyseniz, kurulu olan sistem aracılığıyla halınız evinizden alındığı saniye itibarıyla bize bilgilendirme yapılmaktadır ve tekrar evinize teslim edilene kadar girmiş olduğu her süreç bizlerle paylaşılmaktadır.

Halınıza gelecek olası bir zarar durumunu en düşük seviyelere çekebilmek için, tüm gerekli işlemleri yapmakta olan kuruluşumuz Halitemizlemeciler.com, firmalarla belirli koşullar taşıyan anlaşmaları yaparak, herhangi bir mağduriyet durumuna gerekli çözümlerin getirilmemesi anında, çok büyük yaptırımlar uygulayarak, müşteri memnuniyeti için çabalamaktadır.

Sitemiz bünyesinde yer edinen Malatya halı yıkama fabrikalarına, son derece güvenebilirsiniz, zira piyasada yer edinen merdiven altı halı yıkama firmalarından ayrıştırdığımız ve çok detaylı testlere tabi tuttuğumuz bu firmalar, 1 aylık süreçten geçtiğinden dolayı, profesyonelliğini kanıtlamıştır. 

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN