Karabük Halı Yıkama

Karabük

Karabük Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Eflani Eskipazar Merkez Ovacık Safranbolu Yenice

Karabük Halı Yıkama

Türkiye genelinde, genel olarak bayan kesim Karabük halı yıkama sektörüne halı yıkatmaktadır. Çünkü ev işleriyle ilgilenen kesim genel itibarıyla bayan kesimi olmaktadır. Bayanlar halılarını yıllık 1 ila 2 arasında yıkatmaktayken, bu sayı Türkiye dışından bakıldığında, batı toplumlarında yıllık olarak 4 miktarına kadar çıkış sağlamaktadır. Bunun asıl sebebiyse gözle görülmemekte olan direkt olarak bireylerin, çocukların, daha doğrusu halıyla iletişim halinde olan hayvan, akraba, misafir ve herkesi tehdit eden mikroplar ve alerjenlere sebep olan maytlar tarzında olan mikro organizmalar ve bakterilerin yer almasıdır.

Halı tozu bilindiği üzere sürekli olarak meydana gelmektedir. 1 gr ağırlığında bulunan halı tozunda ortalama olarak 250.000 tane mikro organizma ve 100.000.000 sayısına yakın mikrop yer almaktadır. Bu seviyeyi en düşüğe indirebilmek ve halıyla etkileşim halinde olan sevdiklerinizin sağlığını korumak için ve her şeyden önemlisi çok temiz halılara sahip olabilmek için halılarınızı kesinlikle profesyonel ellerde yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

İşe bu devrede biz giriyoruz. halitemizlemeciler.com olarak Türkiye’de bulunan tüm şehirlere yaptığımız gibi yine Karabük halı yıkama sektöründe de profesyonel anlamda hizmet veren tüm firmaları yayınlıyoruz.

Belirli standartlarımız çerçevesinde bünyemizde yer açtığımız firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Tüm halılarınızı gözünüz kapalı bir şekilde güvenebileceğiniz bünyemizde bulunan halı yıkama firmaları, 1 aylık deneme, inceleme ve teftiş sürecinden sonra sitemizde yerini almaktadır.  Bu sebepten dolayı profesyonel anlamda gerçek temizlikle halılarınızı buluşturmak için, sitemiz de yer alan firmalara son derece güvenebilirsiniz.

Bünyemizde yer alan her firmada leke çıkarma garantisi vardır fakat, Her lekeyi halının doku ve rengine zarar vermeden çıkarmak, hiçbir teknolojide mümkün olmamaktadır. Müşterilere verilen halı yıkama garantisi, halıya zarar vermeden çıkması mümkün olan lekeler için geçerli kılınmaktadır. Evinizin süsü olarak ön plana çıkan ve çok değerli halılarınıza hiçbir şekilde zarar getirmeden lekeyi temizlemek için gerekli olan her şeyin en ince ayrıntısına kadar emin olabilirsiniz.

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN