İzmir Halı Yıkama

İzmir

İzmir Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Torbalı

İzmir Halı Yıkama

İzmir halı yıkama firmaları arasında kendini gösteren profesyonel anlamda çalışma yürüten ve bu sektör de kendini gösteren firmaları halitemizlemeciler.com farkıyla siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. En uygun fiyat ve en yüksek kalite iş modeliyle %100 müşteri memnuniyetini tek çatı altında toplamayı başarmış olan İzmir halı yıkama fabrikalarını, İzmir halı yıkama sektöründe lider olan firmaları sizler için denetleyip, teftiş edip yayınlıyoruz.

Günümüzde birçok halı yıkama firması bulunuyor, İzmir halı yıkama sektörüne göz gezdirilecek olduğunda çok sayıda halı yıkama firmasının hizmet vermekte olduğunu ve haftada en az 3 broşürün kapı önüne bırakıldığını söylemek mümkün.

Olaya geniş pencereden bakıldığında, İzmir halı yıkama sektörü çok köklü bir sektör olmamakla birlikte profesyonel anlamda son 10 yıldır hizmet veriyor demek mümkün. Fakat yaygınlaşması son 2 yılda meydana gelmiş durumda. Bu çerçevede internet üzerinden bulunan uzman kadro ve profesyonel ekipman fotoğraflarının broşürlere yapıştırıldığı acı bir gerçek. Her firma yapıyor diyemeyiz fakat İzmir halı yıkama firmalarının %80’i bu şekilde hizmet veriyor.

Halılarınızı ucuz fiyatlara veya kendilerine bile ait olmayan fotoğraflara aldanıp vermiş olduğunuz İzmir halı yıkama sektörü bünyesinde yer alan İzmir halı yıkama firmaları sizleri tamamen hayal kırıklığına uğratıp, kirli halılarınızı daha kirli şekilde, yırtılmış şekilde, yanlış şekilde veya harap olmuş bir biçimde teslim ediyor.

Bunun üzerine tüketici mağduriyetinizden dolayı çoğu zaman hiçbir hak iddia edememektesiniz. Biz de bu ve bunun gibi mağduriyetlerin ön plana çıkmaması ve tüketicinin mağdur olmaması için halitemizlemeciler.com olarak İzmir halı yıkama sektöründe hizmet veren profesyonel İzmir halı yıkama firmalarını denetleyip, tespit edip, 1 ay boyunca inceleyip sitemiz üzerinde yayınlayarak sizlere daha fazla ve daha büyük bir kapasite de halı yıkama ağı oluşturuyor mağduriyet yaşama oranınızı otomatik olarak %1-2 seviyelerine indiriyoruz.

Tüm halı yıkama işlemlerinizde, sitemizde yer alan İzmir halı yıkama fabrikalarına güvenip, tercih listenizde bulundurabilirsiniz. Herhangi bir mağduriyet yaşamanız durumunda sorumluluk tamamıyla firmaya ait olup, hakkınızın hiçbir şekilde yenilmesine izin vermeyeceğimizi sözleşme gereği belirtmek isteriz. 

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN