İstanbul Halı Yıkama

İstanbul

İstanbul Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Adalar Ataşehir Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beyoğlu Çekmeköy Esenler Eyüp Fatih Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Şişli Sultanbeyli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama firmaları arasında halitemizlemeciler.com farkıyla sizler için profesyonel anlamda çalışmalarına devam eden ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmaları derliyoruz.

halitemizlemeciler.com olarak en ince ayrıntısına kadar denetimini gerçekleştirmiş olduğumuz söz konusu İstanbul halı yıkama firmalarının güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmayacağına kefil oluyoruz. Her türlü işlemini takip ettiğimiz İstanbul halı yıkama fabrikalarının siz değerli müşterileri için %100 müşteri memnuniyeti politikaları bulunmaktadır.

halitemizlemeciler.com olarak farklı türde halıların farklı fiyatlara yıkanma sebebini sizler için paylaşıyoruz, Günümüz zamanında hem fabrikasyon usulü çıkarılan halılarda hem de elde yapılan özgün ve tamamı emekten meydana gelen el dokuma halılarında çeşitlilik çok büyük ölçüde artış göstermiştir.

Dokuma teknik ve anlayışından kullanılan elyafına, kalınlığından boya kalitesine kadar çok sayıda farklı çeşit yer almaktadır. Bundan dolayı her halının yıkanma usulü, harcanan deterjan, harcanan su, kurutma şekli farklı olmaktadır. Aynı zamanda sorumluluğu üstlenilen her halının riski de eşit miktarda olmamaktadır. Bundan dolayı halı tiplerine göre fiyat çeşitleri yer almaktadır.

halitemizlemeciler.com bünyesinde bulunan İstanbul halı yıkama sektörü firmaları içerisinde fiyatlar ise, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışı çerçevesinde oluşturulmuş, bize bildirilmiş ve onaylanmıştır. Çok yüksek fiyatları kabul etmediğimiz gibi, yapılan işin kalitesine göre bu kabul oranı %60 seviyelerine çıkabilmektedir.

Aynı zamanda halitemizlemeciler.com bünyesinde bulunan tüm firmalarda yıkattığınız halılar garantilidir. Evinizden / ofisinizden çıkarılan halılar, tekrar evinize teslim edilene kadar halitemizlemeciler.com güvencesi altında yıkanmaktadır. Halıları yıkayıp, kapınıza kadar getirdikten sonra eğer bir problem oluşmuşsa, tarafımıza bildirdiğiniz halde tüm gerekli destek sağlanacak olup, firmayla birebir görüşme sağlanacaktır.

halitemizlemeciler.com bünyesinde yer alan firmaların genelinde profesyonel halı yıkama fabrikalarının tercihi olarak ön plana çıkan Antibakteriyel halı şampuanı kullanılmaktadır. Sağlık için, çocuklar ve bebekler için hiçbir risk ve tehlike yaratmayan bu şampuanların kokusu da odaya ferahlık katmaktadır ve birkaç hafta boyunca kokusundan kendisini mahrum etmemektedir. 

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN