Hatay Halı Yıkama

Hatay

Hatay Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

İskenderun

Hatay Halı Yıkama

Hatay halı yıkama sektörü çerçevesinde, profesyonel ve kaliteli hizmet veren, bünyesinde uzman kadro yer alan firmaları sizler için denetleyip, teftiş edip yayınlayarak, Hatay halı yıkama sektöründe mağduriyet yaşama oranınızı %0 oranına kadar indiriyoruz.

Sitemizde yer alan halı yıkama firmaları, sizlerin memnuniyeti ve mağdur olmaması için ellerinden gelen tüm hizmeti en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır ve tüm işlemlerin takibi için bizlere yetki vermektedir.

Kuruluşumuz üzerinden herhangi bir Hatay halı yıkama fabrikasına ulaşım sağladığınızda ve halılarınız fabrikaya ulaştığı andan itibaren bize takip yetkisini de vermiş oluyorsunuz, sistem üzerinden halılarınızın anlık olarak ne durumda olduğunu görmekteyiz ve bununla birlikte kesinlikle mağduriyet yaşamamanız için halılarınız size teslim edilene kadar takip işlemlerini devam ettiriyoruz.

Halılarınızın teslimleri gerçekleştikten sonra, firmamız bünyesinde bulmuş olduğunuz Hatay halı yıkama fabrikasına yönelik görüş ve önerilerinizin tamamını paylaşabilir, isteğiniz doğrultusunda direkt olarak firmaya iletebilirsiniz.

halitemizlemeciler.com olarak , Halıların görüntüde ne kadar temiz görünseler bile, mayt ve mantarlara yelken açtığını her fırsatta dile getiriyoruz. Sağlığınız için pamuk halı yıkama olarak halılarınızı Hatay halı yıkama sektörü çerçevesinde yılda en az 2, en fazla 6 kere yıkatmanızı öneriyoruz.

Bünyemizde yer alan halı yıkama fabrikalarında kurutma işlemleri tamamen profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Halı sıkma makinaları evde yer alan çamaşır makinelerinin kat kat büyüğü gibidir. Halılar rulo halinde makinaya verilmektedir. Makine çok yüksek devirde dönme sağladığından dolayı halıda ki suyu otomatik olarak hızlı bir şekilde dışarı atmaktadır. Makinadan dışarı çıkan hali %98 oranında kurulanmış bir şekilde çıkar. Kapalı alanda yer alan kurutma odalarına da asılarak geri kalan %2’lik bölümü kurutularak, havalandırma işlemine başlanmaktadır.

halitemizlemeciler.com sitemizde bulunan tüm firmalar denetlemeler sonucunda profesyonelliği kanıtlanmış, bünyesinde uzman kadro bulunduran firmalar olarak ön plana çıkmaktadır ve sorun yaşama olasılığınızın %1 olduğu firmalardır.

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN