Erzurum Halı Yıkama

Erzurum

Erzurum Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Aziziye Palandöken Yakutiye

Erzurum Halı Yıkama

Erzurum Halı yıkama sektöründe, birçok firma yer almaktadır. Bu firmaların %80’lik bir bölümünün amatör, halı yıkama konusuyla ilgisi ve alakası olmayan firmalar olduğunu büyük bir eminlik ve garantiyle söyleyebiliriz. Eski nesil kapalı ortamlarda hijenin %10 seviyelerinde yer aldığı alanlarda fırçalarla yıkama yapan firmaların çok büyük ölçüde yer aldığı Erzurum’da birçok firma internet üzerinden edinmiş olduğu profesyonel makinelerin ve uzman kadroların fotoğraflarını bastırmış oldukları broşürler üzerine eklettirip, dağıtıp algı operasyonu yapmaktadır.

Ardından sahte reklam verip, müşterilerine mağdur eden bu firmalara yeterli denetim yapılmadığından dolayı sonuçta mağdur olarak geride kalan birey müşteri olarak ön plana çıkmaktadır ve hakkını alamamaktadır.

halitemizlemeciler.com olarak müşterilerin mağduriyet yaşamaması ve yaşadığı mağduriyetlerin giderilmesi için Erzurum halı yıkama sektörüne girmiş bulunuyoruz. Erzurum halı yıkama sektörü dahilinde yer alan Erzurum halı yıkama firmalarını teftiş edip, denetledikten sonra belirlemiş olduğumuz standartlara uyup uymadığının kontrolüyle birlikte yayınlıyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz bünyesinde barınan Erzurum halı yıkama fabrikalarına kesinlikle güvenebilirsiniz, çünkü 1 aylık deneme sürecinden firmaları geçirmeden kesinlikle hiçbir şekilde yayınlamıyoruz.

Hemen Hemen Erzurum’da her hafta farklı bir Erzurum halı yıkama firmasının broşürü kapı önünde yer almaktadır. Reklamlarda çoğunlukla metrekaresinin 2.5 TL’ye yıkandığı belirtiliyor. Fiyata bakarak kesinlikle bu reklamlara aldanmayın. Çünkü bu fiyatlara yıkayanlar halılarınızı umumi tuvaletlerden çok daha pis ortamlar içerisinde hijyen ve sağlık kurallarını hiç dikkate almadan yıkamaktadır. Sonuçta da halılarınız daha çok kirlenerek sizlere teslim ediliyor.

Sorun sadece yıkama kalitesinde bitmiyor, işletme kalitesi, personel kalitesi ve işveren kalitesi olarak da değerlendirmeli. Maalesef Erzurum halı yıkama sektöründe tespit ettiğimiz üzere uyuşturucu madde problemleri bulunan, hanımlara art niyetle yaklaşan ve servis amacıyla girdikleri binalardan ayakkabı hırsızlığı yapan eleman çalıştıran yerler yer almaktadır.

Bu tür elemanları düşük maaşlar ve maliyetlerini çok daha düşük tutabildiklerinden dolayı ucuz fiyatla hizmet vermekteler. halitemizlemeciler.com olarak sizler için profesyonel firmaları derleyip, halılarınızı güvenebileceğiniz firmaları piyasaya dahil ediyor ve sorun yaşamanız durumunda aracı olarak bir durup, mağduriyet yaşamanızı engelliyoruz. 

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN