Erzurum Halı Yıkama

Erzurum

Erzurum Profesyonel Halı Yıkama firmaları içerisinden size en yakın olanı seçin, inceleyin ve tecrübelerinizi paylaşın.

Şehir Değiştir İlçe Seç

Aziziye Palandöken Yakutiye

Erzurum Halı Yıkama

Erzurum Halı yıkama sektöründe, birçok firma yer almaktadır. Bu firmaların %80’lik bir bölümünün amatör, halı yıkama konusuyla ilgisi ve alakası olmayan firmalar olduğunu büyük bir eminlik ve garantiyle söyleyebiliriz. Eski nesil kapalı ortamlarda hijenin %10 seviyelerinde yer aldığı alanlarda fırçalarla yıkama yapan firmaların çok büyük ölçüde yer aldığı Erzurum’da birçok firma internet üzerinden edinmiş olduğu profesyonel makinelerin ve uzman kadroların fotoğraflarını bastırmış oldukları broşürler üzerine eklettirip, dağıtıp algı operasyonu yapmaktadır.

Ardından sahte reklam verip, müşterilerini mağdur eden bu firmalara yeterli denetim yapılmadığından dolayı sonuçta mağdur olarak geride kalan birey müşteri olarak ön plana çıkmaktadır ve hakkını alamamaktadır.

halitemizlemeciler.com olarak müşterilerin mağduriyet yaşamaması ve yaşadığı mağduriyetlerin giderilmesi için Erzurum halı yıkama sektörüne girmiş bulunuyoruz. Erzurum halı yıkama sektörü dahilinde yer alan Erzurum halı yıkama firmalarını teftiş edip, denetledikten sonra belirlemiş olduğumuz standartlara uyup uymadığının kontrolüyle birlikte yayınlıyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz bünyesinde barınan Erzurum halı yıkama fabrikalarına kesinlikle güvenebilirsiniz, çünkü 1 aylık deneme sürecinden firmaları geçirmeden kesinlikle hiçbir şekilde yayınlamıyoruz.

Sorun sadece yıkama kalitesinde bitmiyor, işletme kalitesi, personel kalitesi ve işveren kalitesi olarak da değerlendirmeli. Personellerin müşterilere olan yaklaşımı, müşteri mağduriyeti oluştuğu takdirde çözüm sürecinin işlemesi v.s. bu konular çok önemlidir.

halitemizlemeciler.com olarak sizler için profesyonel firmaları derleyip, halılarınızı güvenebileceğiniz firmaları piyasaya dahil ediyor ve sorun yaşamanız durumunda aracı olarak kendimizi gösterip, mağduriyet yaşamanızı engelliyoruz. 

Karşınızda sadece halı yıkama firmasının olmadığını, aynı zamanda bizlerin de destek konusunda sizle birlikte yürüdüğümüzü unutmayın. Karar ve seçiminizi bu hususlar dahilinde yapın.

Halı temizleme firmanız mı var?

Halı yıkama firması işletiyorsanız ve Vergi Levhasına sahip olma, halı Yıkama amaçlı üretilmiş teknik teçhizata sahip olma, yalan yanlış reklam yapmama, haksız rekabet yapmama, verilen hizmet Karşılığı Fiş – fatura verebilme, eğitimli ve ahlaklı personel çalıştırma, markalı ve logolu araçlarla servis yapma, halitemizlemeciler.com’un ulusal televizyon reklamları da dahil olmak üzere vereceği tüm reklamların giderlerine ortak olma, halıtemizlemeciler.com’un firmanızı denetlemesini kabul etme, müşteri mağduriyetlerinde halitemizlemeciler.com’un vereceği rapor doğrultusunda hareket etme şartlarımızı yerine getirme yeteneğine sahip iseniz firmanızı siteye ekleyebilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN